Filozofická Fakulta

Další informace k distanční výuce!

Vážené dámy, vážení pánové,

níže najdete informace potřebné či užitečné pro distanční výuku, případně rady, kde požadované nalézti. 

Konzultační hodiny zatím mohou probíhat prezenčně, ale je nutné předem příslušného pedagoga kontaktovat e-mailem a bez  zpětné vazby se na konzultace nevydávat. Přehled konzultačních hodin je zde.

Tady naleznete informace o tom, kdy začínají vyučovat jednotliví pedagogové (tedy jestli tento týden nebo až příští), informace o tom, jak se hlásit do "předmětových  týmů" již máte, tak prosím popatřete,  kdy máte s výukou počítat, ať zbytečně nečekáte u svých přístrojů.

Rozvrhy na zimní semestr najdete, jak již asi víte, na těchto stránkách, v horní vodorovné tmavomodré lištičce pod heslem Studium. Též jsou tam platné studijní plány!

A tu je stručná informace především pro studenty prvních ročníků, jak postupovat v naší oborové knihovně. Obsažnější manuál bude v dohledné době k dispozici na ústavních stránkách v sekci Knihovna. 

Pokud budete potřebovat něco dalšího, pište či volejte na sekretariát (marcela.spackova@ff.cuni.cz, 221 619 697) - co budu vědět, sdělím, co nebudu, po tom se popídím. Veškeré změny, nové informace, upřesnění budou vždy na těchto stránkách v sekci Aktuality (svislý sloupec napravo), pro studenty prvního ročníku bakalářského studia dodávám, že je v papírové podobě naleznete i na zasklené nástěnce hned vedle sekretariátu (až se tedy výuka vrátí do normálních kolejí). Děkuji a zdravím! Marcela Špačková

Datum platnosti: 
1. prosinec 2020

Aktuality

Přednáška z cyklu Románského umění v českých zemích a v Evropě se 3. a...

24. únor 2021

Z personálních důvodů bude knihovna do odvolání obsluhována pouze v pondělí, tj. objednávky...

23. únor 2021

se i v letním semestru střídá ve čtrnáctidenním rytmu s přednáškou prof. Šváchy. První setkání...

16. únor 2021

1) dr. Jana Mergla, cyklus Umělecké řemeslo, pondělí 22. 2. od 9.10,

2) Mgr. Jana...

14. únor 2021

Pí doc. Rakušanová a pí prof. Klimešová sdělují všem, kterým se nepodařilo vměstnat se do...

04. únor 2021