Filozofická Fakulta

Pro studenty prvních ročníků!

Vzhledem k tomu, že situace je momentálně poněkud nepřehledná a jasnější bude až po čtvrtku 24. 9., prosím všechny nové účastníky studia o pochopení a trpělivost. Všichni by měli na své e-mailové adresy, které zadali do SISu, dostat ještě před započetím studia e-mail s přesnými instrukcemi, jak v první školní den! V podstatě stále platí to, co zde na stránkách visí už 14 dnů, tedy:

"Studenti prvních ročníků bakalářského studia jsou očekáváni ve čtvrtek 1. října 2020 v 9.30 ve čtvrtém patře budovy v Celetné 20 před učebnou 415. Budou jim sděleny veškeré zásadní a základní informace, týkající se administrativy i vlastního studia.

Studenti prvních ročníků magisterského studia se sejdou ve stejný den na stejném místě v 10.30 taktéž ku převzetí nutných informací a posléze dorazí i ostatní magisterští studenti a v 10.50 začne první magisterský seminář nového akademického roku!"

s tím, že uváděný čas bude platný, jen se zřejmě nesejdete osobně zde v Celetné, ale obdržíte odkaz na nějakou elektronickou platformu a potkáte se virtuálně v kyberprostoru. Prostě se čtvrtkem a daným časem počítejte jako kdyby se nic nedělo...

Veškeré další či nové informace budou zde na stránkách, případně můžete psát a volat - co budu vědět nebo alespoň tušit, vám ráda sdělím! Děkuji všem mnohokrát za porozumění! Marcela Špačková, sekretariát ÚDU (221 619 697, marcela.spackova@ff.cuni.cz)

Datum platnosti: 
30. září 2020

Aktuality

S krvácejícím srdcem musíme oznámit, že až do rozvolnění ochranných opatření je ústavní knihovna...

21. říjen 2020

Pro jistotu znovu upozorňuji, že kvůli konzultacím  je nutné...

13. říjen 2020