Státní závěrečné zkoušky v září - důležité informace!

Milé kolegyně, milí kolegové, připomínám všem, co se chystají v září na státní závěrečné zkoušky bc. nebo mgr. studia, aby si ještě během června nechali provést předběžnou kontrolu splněných povinností, kde zjistí, co jim ještě případně schází k tomu, aby mohli uzavřít studium. Přes prázdniny totiž budou nejen omezeny úřední hodiny na studijním oddělení, ale ani já nebudu téměř k dosažení, abych Vám poradila a pomohla s uzavřením dotčených předmětů (někdy je nutné zapsat si předmět s jiným kódem, který odpovídá vašemu studijnímu plánu, jindy chybí samotné zapsání atestu).

Také upozorňuji studenty bakalářského studia, že musejí mít v SISu zapsaný zápočet za Bakalářský seminář, který probíhá formou konzultací s vedoucím vaší bakalářské práce. Ve valné většině případů tento zápočet nemohou zapsat z důvodu nastavení SISu dotčení vyučující, ale pouze já, tudíž je nutné to také stihnout do konce června.

Zdraví

Kateřina Adamcová