Filozofická Fakulta

Změny ve výuce příštího týdne způsobené odbornou exkurzí

V pondělí 20. května ráno nebude přednáška prof. Royta z cyklu Desková a nástěnná malba, dále přednáška prof. Prahla z cyklu Kapitoly z architektury 19. století a seminář Umění 19. století (obé bude nahrazeno exkurzí na Malou Skálu 24. 5., odjezd v 8.30 z Černého Mostu).

Dr. Kotková musí z pracovních důvodů zrušit přislíbenou úterní (21. 5.) přednášku z cyklu Nizozemské malířství. Přednáška bude nahrazena v pátek 24. 5. - sraz je u pokladny Šternberského paláce na Hradčanském náměstí v 10:15. Úterní seminář Umění mezi gotikou a renesancí bude a povede jej dr. Klípa, odpolední seminář Umění středověku prof. Royta je ale zrušen! Přednáška doc. Ottové z cyklu Pozdně gotický second hand je též zrušena z důvodu její účasti na exkurzi.

Od pondělka (20. 5.) do středy (22. 5.) nebude vyučovat, ani konzultovat dr. Macek a dr. Adamcová. Středeční (22. května) přednáška prof. Klimešové z cyklu Umění západního světa je kvůli exkurzi také zrušena, ale čtvrteční (23. května) seminář Umění po roce 1945 ještě bude!

Datum platnosti: 
23. květen 2019

Aktuality

Milé kolegyně, milí kolegové, připomínám všem, co se chystají v září na státní závěrečné zkoušky...

07. červen 2019

Pí doc. Rakušanová konzultuje ve zkouškovém období pouze po předchozí e-mailové...

29. květen 2019