Filozofická Fakulta

Events

Chronická neoblíbenost architektury a její příčiny ve čtvrtek 4. března!

Zveme srdečně na přednášku Rostislava Šváchy a Svatopluka Sládečka s názvem "Chronická neoblíbenost architektury a její příčiny" která probíhá jako živý stream ve čtvrtek 4. března od 19.30 na facebookových stránkách spolku KRUH. Dobrovolné vstupné na akci, které podpoří také činnost celého spolku, lze zakoupit v síti GoOut...

23.02.2021 - 15:24

Studentům, kteří mají poslední semestr na splnění odborné exkurze!

Jediná možnost jak splnit odbornou exkurzi v momentální situaci je soukromý individuální výlet jedincův na nějaký vybraný dostupný objekt. Student jej poté zpracuje podobně jako když si v dobách předcovidových připravoval referát na jakoukoliv odbornou exkurzi, jen v trochu rozšířenější podobě, s fotografiemi a literaturou. Jeden výtisk práce pak předá do konce semestru na sekretariát, osobně nebo poštou. V případě jakékoliv změny budou tyto informace včas doplněny.

18.02.2021 - 17:35

Odkazy do teamsů na nové předměty letního semestru

Milí přátelé, zde naleznete odkazy na nově vyučované předměty. Nezapomeňte prosím, že je třeba hlásit se mailem, který máte uvedený v IS. V případě jakýchkoli potíží mne neváhejte kontaktovat!

Srdečně zdraví

Richard Biegel

08.02.2021 - 11:41

Expecation and Possibilities

Prague is certainly a great city to study the art history because of the great number of its architectural and artistic monuments ranging from the Middle Ages up to the 21th century as well as for its large fine arts displays. Prague also offers a lot of international cultural events, important exhibitions of contemporary art and number of other cultural venues. While Prague is certainly the most important place in the Czech Republic from art history point of view, there are also many other places of interest that are easily accessible from the capital.

News

Přednáška z cyklu Románského umění v českých zemích a v Evropě se 3. a...

24. February 2021

Z personálních důvodů bude knihovna do odvolání obsluhována pouze v pondělí, tj. objednávky...

23. February 2021

se i v letním semestru střídá ve čtrnáctidenním rytmu s přednáškou prof. Šváchy. První setkání...

16. February 2021

1) dr. Jana Mergla, cyklus Umělecké řemeslo, pondělí 22. 2. od 9.10,

2) Mgr. Jana...

14. February 2021

Pí doc. Rakušanová a pí prof. Klimešová sdělují všem, kterým se nepodařilo vměstnat se do...

04. February 2021