Filozofická Fakulta

Vyučující

PhDr. Richard Biegel, Ph.D.
ředitel ústavu

richard.biegel@ff.cuni.cz

prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.
zástupce ředitele ústavu
roman.prahl@ff.cuni.cz
 
Mgr. Kateřina Adamcová, Ph.D.
tajemnice ústavu
katerina.adamcova@ff.cuni.cz
 
prof. PhDr. Jan Bažant, CSc.
bazant@ics.cas.cz
PhDr. Alena Bočková, Ph.D. alena.bockova@ff.cuni.cz
PhDr. Hana J. Hlaváčková  kontakt přes sekretariát Ústavu
prof. PhDr. Marie Klimešová, Ph.D. marie.klimesova@ff.cuni.cz
prof. PhDr. Lubomír Konečný konecny@udu.cas.cz
prof. PhDr. Jiří Kuthan, DrSc. jiri.kuthan@ktf.cuni.cz
PhDr. Jan Klípa, PhD  klipa@udu.cas.cz
ing. Petr Macek, Ph.D.   petr.macek@ff.cuni.cz
PhDr. Martin Mádl, Ph.D. madl@udu.cas.cz
PhDr. Jan Mergl, Ph.D.
 jmergl@zcm.cz
doc. PhDr. Michaela Ottová, Ph.D.  michaela.ottova@ff.cuni.cz
doc. PhDr. Marie Rakušanová, Ph.D. marie.rakusanova@ff.cuni.cz
PhDr. Vladislav Razím razim@stc.npu.cz
prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D.
jan.royt@ff.cuni.cz
Mgr. Tomáš Sekyrka, Ph.D. tomas.sekyrka@praha.eu
Mgr. Zuzana Štefková Ph.D.  zuzana.stefkova@ff.cuni.cz
vit.vlnas@pedf.cuni.cz
prof. PhDr. Petr Wittlich, CSc. kontakt přes sekretariát Ústavu

PhDr. J. Záruba-Pfeffermann, Ph.D.

josef.zaruba-pfeffermann@ff.cuni.cz

doc. PhDr. Martin Zlatohlávek, Ph.D.

martin.zlatohlavek@ktf.cuni.cz

 

 
Alena.Bockova@ff.cuni.cz

Aktuality

Sekretariát Ústavu pro dějiny umění bude v pátek 24. 5. a v pondělí 27. 5. uzavřen a nepřístupen...

23. květen 2019

Doc. Marie Rakušanová v tomto týdnu nekonzultuje ve středu, ale ve čtvrtek 23. 5. od 10:00 do 11...

20. květen 2019

V pondělí 20. května ráno nebude přednáška prof. Royta z cyklu...

17. květen 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

z důvodu účasti na exkurzi, posouvám své konzultační...

16. květen 2019

P. dr. Macek bude mít v tomto semestru konzultace v náhradním čase, a to:

17.5. (pá) od...

16. květen 2019

Milé studentky, milí studenti bakalářského studia,

právě byly vypsány termíny testů z...

06. květen 2019

Další přehled dějin evropského umění bude ve čtvrtek 9. 5. v obvyklém čase na obvyklém místě (9....

03. květen 2019