Filozofická Fakulta

Vyučující

PhDr. Richard Biegel, Ph.D.
ředitel ústavu

richard.biegel@ff.cuni.cz

prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.
zástupce ředitele ústavu
roman.prahl@ff.cuni.cz
 
Mgr. Kateřina Adamcová, Ph.D.
tajemnice ústavu
katerina.adamcova@ff.cuni.cz
 
prof. PhDr. Jan Bažant, CSc.
bazant@ics.cas.cz
PhDr. Alena Bočková, Ph.D. alena.bockova@ff.cuni.cz
PhDr. Hana J. Hlaváčková  kontakt přes sekretariát Ústavu
prof. PhDr. Marie Klimešová, Ph.D. marie.klimesova@ff.cuni.cz
prof. PhDr. Lubomír Konečný konecny@udu.cas.cz
prof. PhDr. Jiří Kuthan, DrSc. jiri.kuthan@ktf.cuni.cz
PhDr. Jan Klípa, PhD  klipa@udu.cas.cz
ing. Petr Macek, Ph.D.   petr.macek@ff.cuni.cz
PhDr. Martin Mádl, Ph.D. madl@udu.cas.cz
PhDr. Jan Mergl, Ph.D.
mergl@upm.cz
doc. PhDr. Michaela Ottová, Ph.D.  michaela.ottova@ff.cuni.cz
doc. PhDr. Marie Rakušanová, Ph.D. marie.rakusanova@ff.cuni.cz
PhDr. Vladislav Razím razim@stc.npu.cz
prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D.
jan.royt@ff.cuni.cz
Mgr. Tomáš Sekyrka, Ph.D. tomas.sekyrka@praha.eu
Mgr. Zuzana Štefková, Ph.D.

zuzana.stefkova@ff.cuni.cz

svacha@udu.cas.cz 
prof. PhDr. Vít Vlnas, Ph.D. vit.vlnas@ped.cuni.cz

prof. PhDr. Petr Wittlich, CSc.

kontakt přes sekretariát Ústavu

PhDr. J. Záruba-Pfeffermann, Ph.D.

 josef.zaruba-pfeffermann@ff.cuni.cz
   
 

 

 
Alena.Bockova@ff.cuni.cz

Aktuality

Přednáška z cyklu Románského umění v českých zemích a v Evropě se 3. a...

24. únor 2021

Z personálních důvodů bude knihovna do odvolání obsluhována pouze v pondělí, tj. objednávky...

23. únor 2021

se i v letním semestru střídá ve čtrnáctidenním rytmu s přednáškou prof. Šváchy. První setkání...

16. únor 2021

1) dr. Jana Mergla, cyklus Umělecké řemeslo, pondělí 22. 2. od 9.10,

2) Mgr. Jana...

14. únor 2021

Pí doc. Rakušanová a pí prof. Klimešová sdělují všem, kterým se nepodařilo vměstnat se do...

04. únor 2021