Filozofická Fakulta

Vyučující

PhDr. Richard Biegel, Ph.D.
ředitel ústavu

richard.biegel@ff.cuni.cz

prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.
zástupce ředitele ústavu
roman.prahl@ff.cuni.cz
 
Mgr. Kateřina Adamcová, Ph.D.
tajemnice ústavu
katerina.adamcova@ff.cuni.cz
 
prof. PhDr. Jan Bažant, CSc.
bazant@ics.cas.cz
PhDr. Alena Bočková, Ph.D. alena.bockova@ff.cuni.cz
PhDr. Hana J. Hlaváčková  kontakt přes sekretariát Ústavu
prof. PhDr. Marie Klimešová, Ph.D. marie.klimesova@ff.cuni.cz
prof. PhDr. Lubomír Konečný konecny@udu.cas.cz
prof. PhDr. Jiří Kuthan, DrSc. jiri.kuthan@ktf.cuni.cz
PhDr. Jan Klípa, PhD  klipa@udu.cas.cz
ing. Petr Macek, Ph.D.   petr.macek@ff.cuni.cz
PhDr. Martin Mádl, Ph.D. madl@udu.cas.cz
PhDr. Jan Mergl, Ph.D.
 jmergl@zcm.cz
doc. PhDr. Michaela Ottová, Ph.D.  michaela.ottova@ff.cuni.cz
doc. PhDr. Marie Rakušanová, Ph.D. marie.rakusanova@ff.cuni.cz
PhDr. Vladislav Razím razim@stc.npu.cz
prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D.
jan.royt@ff.cuni.cz
Mgr. Tomáš Sekyrka, Ph.D. tomas.sekyrka@praha.eu
Mgr. Zuzana Štefková Ph.D.  zuzana.stefkova@ff.cuni.cz
vit.vlnas@pedf.cuni.cz
prof. PhDr. Petr Wittlich, CSc. kontakt přes sekretariát Ústavu

PhDr. J. Záruba-Pfeffermann, Ph.D.

josef.zaruba-pfeffermann@ff.cuni.cz

doc. PhDr. Martin Zlatohlávek, Ph.D.

martin.zlatohlavek@ktf.cuni.cz

 

 
Alena.Bockova@ff.cuni.cz

Aktuality

Všem studentům, kteří během prázdnin odevzdávali na sekretariátu práce pro pí doc. Ottovou, p....

12. září 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

omlouváme se za jisté komplikace s vypsáním zářijového...

07. září 2019

Pan prof. Prahl sděluje, že bude též konzultovat celé září jako obvykle, tedy v ...

04. září 2019

Pan dr. Macek se velmi omlouvá, neb musí z vážných rodinných důvodů změnit čas zářijových...

31. srpen 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v září budu opět konzultovat v pravidelných...

26. srpen 2019