Filozofická Fakulta

Events

Jak v době koronavirové V - online přednášky

repro Národní galerie v Praze

Milí přátelé,

s radostí oznamuji, že se konečně rozbíhá slíbený systém online přednášek povinných a vybraných povinně volitelných předmětů. Všechny přednášky budou uloženy na úložišti Onedrive, které spravuje FF UK. Odkazy na jednotlivé předměty dostanou přihlášení studenti do mailu. Pro vstup do systému je třeba zadat přihlašovací údaje, které používáte v komunikaci s FF UK. Přednášky slouží pouze pro interní potřebu ÚDU FF UK - proto je prosím nikde nesdílejte a nešiřte.V tomto a příštím týdnu se pokusíme dohnat časové zpoždění, kterému se bohužel nedalo nijak vyhnout. Následně by pak už měly přednášky...

26.03.2020 - 11:59

Jak v době koronavirové IV. a III. - systém a program další výuky

Vážené dámy, vážení pánové,
informace k výuce jste dostali či v nejbližší době dostanete od svých pedagogů, takže byste měli být v brzku informováni o veškerých současných přednáškových aktivitách, a informace ke konzultačním hodinám vyučujících jsou umístěny v Aktualitách (postranní sloupec vpravo nahoře). Pokud nemáte na své vyučující patřičné kontakty, dejte mi prosím vědět, pošlu Vám je obratem. Budete-li něco potřebovat, taktéž se ozvěte.
Mějte se všichni co nejlépe!  Marcela Špačková

Jak v době korona...
19.03.2020 - 17:20

Koronavirus na evropském území, v Česku... a na FF UK

aktuální informace pro studenty bakalářských, magisterských a doktorských studijních oborů/programů od vedení FF UK z 27. 3. 2020
  • Včera bylo zveřejněno Opatření rektora č. 11/2020 upravující harmonogram tohoto akademického roku v souvislosti se současnou mimořádnou situací. V návaznosti na něj připravujeme úpravu harmonogramu FF UK. Opatření děkana k harmonogramu bude podle dalšího vývoje situace vydáno nejpozději po Velikonocích.

V návaznosti na opatření přijatá RKR UK...

27.02.2020 - 14:22

History of Art in an Age of Ecological Crisis

Každé úterý se od 17:30 do 19:00 konají v učebně 415 přednášky z cyklu History of Art in an Age of Ecological Crisis!

A lecture of the above mentioned cycle will be every Tuesday in room 415 (4th floor, Celetná 20) from 5.30 P. M. to 7.00 P.

Program celého cyklu je / Programme of the cycle tu!

25.02.2020 - 18:55

Květnová doktorandská konference bude asi na podzim!

Vzhledem k stávající situaci bude konference přeložena zřejmě na podzim - bližší informace budou poskytnuty hned, jak budou dodány!

Dne 20.5.2020 pořádají studenti doktorského studia Ústavu pro dějiny umění FF UK konferenci s názvem Bolest, která je určena studentům širokého rozsahu magisterských a doktorských studijních programů. Veškeré podrobnosti a CFP jsou uvedeny v příloze.

25.02.2020 - 18:09

Ústavně-Útvarové vodní prázdninové putování!

Milí přátelé, kamarádi, kolegové,

v návaznosti na úspěšné loňské putování po Broumovsku jsme se rozhodli, že i letos společně v létě vyrazíme za přírodou a památkami. Tentokrát navážeme na tradici “ústavní vody” a vypravíme se do kraje řeky Ohře ve dnech 5. - 9. srpna 2020. Na své si přijdou všichni, ať středověkáři či barokáři, tak příznivci moderního umění. Hlavní téma, které nás bude na putování provázet, je “Památková péče a její regionální specifika”.

Přihlášky nám prosím posílejte do konce dubna na náš spolkový mail: spolek.udu@gmail.com.   

Váš spolek ÚTVAR

...

10.02.2020 - 15:30

Expecation and Possibilities

Prague is certainly a great city to study the art history because of the great number of its architectural and artistic monuments ranging from the Middle Ages up to the 21th century as well as for its large fine arts displays. Prague also offers a lot of international cultural events, important exhibitions of contemporary art and number of other cultural venues. While Prague is certainly the most important place in the Czech Republic from art history point of view, there are also many other places of interest that are easily accessible from the capital.

News

Dle informace od vedení fakulty bylo po dohodě s rektorátem UK rozhodnuto, že všem...

31. March 2020

Všechny knihovny FF UK včetně Knihovny Jana Palacha jsou od 11. 3. do odvolání uzavřeny, proto...

24. March 2020