Filozofická Fakulta

Events

Velká vodní výprava oheřská úspěšně ukončena!

Dle posledních zpráv z dobře informovaných zdrojů skončila studentská VVV po Ohři (5. - 9. srpna 2020) beze ztrát na životech, majetku a duševním zdraví! Z hlediska estetického a vědomostního bylo dosaženo maximálních cílů! 

10.08.2020 - 10:54

S Útvarem do Jindřichova Hradce - seznamovací kurs již potřetí!

Spolek Útvar pořádá ve dnech 25. - 27. září v Jindřichově Hradci seznamovací kurz pro budoucí studenty prvního ročníku. Pro nové prváky je naplánovaný program od pátku do neděle, stávající studenti se mohou připojit od soboty.

Ubytování je zajištěno na skautské základně u centra města, bude tedy třeba vzít si s sebou spacák a karimatku. Zajistíme společné snídaně, ostatní jídlo a cestu si hradí každý sám. Přihlaste se na email spolek.udu@gmail.com, nejpozději do 4. 9.!

Plakátek s programem se nachází zde.

20.07.2020 - 13:51

Pěkné léto!

17.07.2020 - 17:02

Doktorandská konference bude v říjnu!

Konference s názvem Bolest, která měla proběhnout v květnu, je vzhledem k stávající situaci přeložena na říjen!

 Akci připravili studenti doktorského studia Ústavu pro dějiny umění FF UK a je určena studentům širokého rozsahu magisterských a doktorských studijních programů.

Podrobnější informace budou poskytnuty v nejbližší době!

25.02.2020 - 18:09

Expecation and Possibilities

Prague is certainly a great city to study the art history because of the great number of its architectural and artistic monuments ranging from the Middle Ages up to the 21th century as well as for its large fine arts displays. Prague also offers a lot of international cultural events, important exhibitions of contemporary art and number of other cultural venues. While Prague is certainly the most important place in the Czech Republic from art history point of view, there are also many other places of interest that are easily accessible from the capital.

News

Knihovna Ústavu pro dějiny umění bude uzavřena dle...

06. August 2020

Pan dr. Macek, který je momentálně ve stavu nemocných a nějakou dobu v tomto stavu setrvá,...

29. June 2020